€ 1400 EUR/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka pomoc kuchenna w restauracji Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 28 grudnia 2018 15:38

Restauracja z Dortmundu od zaraz zatrudni pomoc kuchenną. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka z zapewnionym zamieszkaniem bezpłatnie. Mamy dwa wolne miejsca dla osób pracowitych i dokładnych.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Wynagrodzenie: 1400 euro miesięcznie brutto.

Ilość wolnych miejsc: 2.

Lokalizacja: Dortmund.

Zadana na stanowisku:

  • zadania wynikające z codziennej pracy kuchni – przygotowanie składników, sprzątanie, wyrzucanie śmieci, zmywanie naczyń, obsługa urządzeń kuchennych;
  • przygotowanie prostych dań według konkretnej receptury.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dobra organizacja;
  • punktualność;
  • mile widziane doświadczenie;
  • zaangażowanie w obowiązki;
  • niezawodność.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie bezpłatne w dobrych warunkach;
  • bezpłatne wyżywienie;
  • dokładne szkolenie wstępne;
  • przyjazną atmosferę.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Pomoc kuchenna w restauracji od zaraz, Dortmund, imię i nazwisko”.

Odpowiemy tylko na wybrane przez nas zgłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-jako-pomoc-kuchenna-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 3105c260e94b820c