€ do ustalenia

Oferta pracy w Niemczech na magazynie przy pakowaniu Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 18 maja 2014 22:45

Magazyn z Frankfurtu nad Menem poszukuje od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na magazynie przy pakowaniu zabawek i artykułów dziecięcych.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Frankfurt nad Menem
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za:
– pakowanie artykułów znajdujących się na magazynie
– zbieranie zamówień i wyszukiwanie ich na półkach
– przyjmowanie dostaw
– skanowanie i naklejanie kodów na produkty
– sortowanie według systemu numerycznego ID
– utrzymywanie porządku na magazynie
– informowanie o pojawiających się błędach

Wymagania:
– doświadczenie magazynowe
– minimalne wykształcenie zawodowe
– posiadanie auta i aktualnego prawa jazdy kat.B mile widziane
– kwalifikacje do prowadzenia wózka widłowego będą dodatkowym atutem
– język niemiecki na poziomie minimum komunikatywnym

Oferujemy:
– wdrożenie w system firmy
– pomoc w pierwszych dniach
– miłą atmosferę
– pracę od zaraz
– umowę o pracę na niemieckich warunkach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-pracownik-magazynu-niemcy,oferta,3409510

ID ogłoszenia: 83553788dfeef8d0