€ Do ustalenia

Niemcy praca od zaraz Bremen budowa pomoc przy rozbiórkach z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 2 października 2018 18:43

Oferta pracy w Niemczech na budowie z podstawową znajomością języka jako pomoc przy rozbiórkach. Zatrudnienie od zaraz w Bremen z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie, ubezpieczeniem zdrowotne i wsparciem koordynatora.

Stanowisko: pomocnik budowlany przy rozbiórkach.

Stawka za godzinę: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Miasto: Bremen.

Zakres obowiązków:

  • demontaż konstrukcji budowlanych;
  • rozładunek materiałów;
  • recykling odpadów;
  • prace porządkowe.

Wymagania:

  • podstawowy język niemiecki;
  • sprawność fizyczna na dobrym poziomie;
  • gotowość do pracy w każdą pogodę;
  • mile widziani kandydaci z własnym samochodem;
  • odpowiedzialność;
  • sumienność;
  • preferowane osoby bez nałogów;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • przyjazne podejście i bezkonfliktowość.

Oferujemy:

  • polską umowę z niemieckimi warunkami;
  • wszelkie profity wynikające z posiadania umowy o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych;
  • opcję podjęcia zatrudnienia w Niemczech na stałe;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wsparcie w organizacji wyjazdu do Niemiec;
  • zwrot kosztów badań lekarskich;
  • zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres:

rekrutacja@eastpower.pl.

Można również dzwonić w godzinach 8:30-17:00.

Numery do agencji pracy East Power:
tel.575 440 254
tel.530 844 775
tel.575 440 345

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-przy-rozbiorkach-jako-pomocnik-bremen/

ID ogłoszenia: 945bb38852c68f8