€ 9,60 euro/h brutto

Praca w Niemczech przy pakowaniu kawy od zaraz Stuttgart bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 6 marca 2016 19:25

Dam od zaraz pracę w Niemczech dla Polaków przy pakowaniu kawy (zestaw prezentowy z kubkiem). Oferta ze Stuttgartu dla osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Zatrudnienie na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 9,60 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Osoba zatrudniona pakuje zestawy składające się z kawy i kubka. Należy sprawnie i szybko wykonywać powierzone zadania.

Wymagania:
– należy sprawnie pakować produkty
– zmotywowanie do wykonywania danej czynności
– radzenie sobie w sytuacjach stresowych
– osoby mogące przyjechać swoim samochodem będą mile widziane
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– pozostanie w Niemczech na okres 3 miesięcy

Oferujemy:
– w pełni wyposażone miejsce do zamieszkania z czynszem opłacanym przez pracownika w wysokości 150-200 euro/mc
– pracę na 3 miesiące
– start już od zaraz
– pomoc polskiego opiekuna

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia proszę przesyłać w formie CV + LM na maila: arbeiteinstellen@job4u.com z tematem: Pakowanie zestawów promocyjnych, Stuttgart.

Źródło:

Oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie kawy bez znajomości języka Stuttgart

ID ogłoszenia: 49156dc60f78944a

9 komentarzy na “Praca w Niemczech przy pakowaniu kawy od zaraz Stuttgart bez języka”

  1. karola325222 na 8 marca 2016 @ 19:15

    Witam, czy jest możliwość podjęcia pracy w maju na 3 miesiące ? 🙂 Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

  2. barto721 na 9 marca 2016 @ 19:13

    Witam, jestem zainteresowany tą ofertą. Proszę o kontakt 794 710 161 Pozdrawiam

  3. Praca fizyczna. na 13 marca 2016 @ 14:20

    Witam.
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.
    Poz.

  4. Witam jesteśmy z chłopakiem zainteresowani ofertą. Ja mam 20 lat chłopak 24. Jesteśmy gotowi odrazu podjąć pracę. Proszę o kontakt pozdrawiam

  5. witam jestem zainteresowana ta oferta moj kontakt tel.781411733 bardzo pozdrawiam czekam na odpowiedz

  6. praca przy kawie na 16 marca 2016 @ 08:53

    jestesmy para ona38 on37 obecni pracujemy na produkcji jajek na lini posiaday ksiazeczki zdrowia mozemy przyjechac nawet jutro prosze okontakt0788809094dziekuje

  7. witam mam 35 lat jestem zainteresowany praca gotowy do wyjazdu tel.48782001350

  8. jestem zainteresowana ,mam 57 lat i nie pracuję proszę o odpowiedz

  9. szukam pracy na 28 marca 2016 @ 16:53

    Witam jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy od zaraz mam własne auto i prawo jazdy proszę o kontakt pozdrawiam .