€ 7,50 brutto

Praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek produkcja bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 16 marca 2014 23:51

Fabryka ciastek z Hamburga zatrudni od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek w produkcji bez znajomości języka niemieckiego. Wymagane doświadczenie w produkcji żywności. Oferta sezonowa od kwietnia do lipca 2014.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Hamburg
Zarobki: 7,50

Zadania:
– praca na linii produkcyjnej polegająca na sortowaniu, kontroli jakości produktu oraz pakowaniu ciastek
– do zadań pracownika mogą należeć również obowiązki związane z układaniem towaru na paletach oraz magazynowaniem

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji żywności
– aktualne badania sanitarne
– gotowość do wyjazdu od zaraz na okres 4 miesięcy
– wytrzymałość oraz kondycja fizyczna
– zręczność, dobry wzrok, umiejętność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie na okres kontraktu (wynajęte mieszkania, w pełni wyposażone)
– atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie 7,50 euro brutto za godzinę
– gwarantowana praca w wymiarze minimum 160 godzin miesięcznie
– możliwość pracy na nadgodziny (stawka 8,20 euro)
– brak opłat za pośrednictwo
– na miejscu wsparcie polskojęzycznego opiekuna

Trust-Mployee Arbeitsagentur
Mühldorfstr. 1
81671, München

email: trustMployee@gmail.com w tytule proszę podać „pakowanie ciastek Hamburg”.

ID ogłoszenia: 4805326363433d9b

5 komentarzy na “Praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek produkcja bez znajomości języka Hamburg”

  1. Wraz ze znajomą jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Ja pracowałem na produkcji w browarze. Koleżanka do dziś pracuje w handlu, aczkolwiek pracowała na akord, ciężka praca jak i dokładność i szybkość nie są nam obce. Oboje jesteśmy niekarani. Należymy do osób sumiennie wykonujących powierzone nam obowiązki. Możemy zacząć pracę już od początku kwietnia. Posiadamy aktualne książeczki sanepidowskie.
    Nr. tel. 783 773 188
    e meil ewasikorska495@interia.pl

  2. agata24p na 18 marca 2014 @ 11:06

    witam jestesmy para,i wraz z kolega,(3 osoby)jestesemy bardzo zainteresowani panstwa oferta pracy,posiadamy szerokie doswiadczenie na produkcji.8 lat doswiadczenia.posiadamy wlasne auto,i komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego.gotowi do wyjazdu od zaraz.

    603 985 563

  3. MonikaJarek na 21 marca 2014 @ 13:49

    WITAMY SERDECZNIE! JESTESMY ZAINTERESOWANI PAŃSTWA OFERTĄ PRACY. JESTEŚMY KUZYNAMI KTÓRZY RAZEM SZUKAJĄ LEGALNEJ PRACY ZA GRANICĄ. JESTEŚMY MŁODZI I DYSPOZYCYJNI NAWET NA DŁUŻSZY OKRES CZASU. UCZCIWOŚĆ, STARANNOŚĆ I DOKŁADNOŚĆ TO NASZE DRUGIE IMIĘ. PRACOWALISMY JUZ ZA GRANICĄ POD PRESJĄ CZASU WIEC NIE JEST NAM TO OBCE. BARDZO PROSIMY O KONTAKT:
    e-mail luzi517@o2.pl

  4. marta1824 na 25 marca 2014 @ 16:05

    Witam także jestem zainteresowana pracą od za raz i mam dodatkowo chętne dwie osoby mój numer 665149843

  5. Witam także jestem zainteresowany państwa ofertą pracy.Mogę zacząć od zaraz mój nr-+48~601~904~288.