€ 7,50 brutto

Praca w Niemczech na produkcji przy taśmie bez języka sortowanie warzyw Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 9 marca 2014 23:57

Przetwórnia warzyw z Berlina poszukuje od zaraz osoby na linię produkcyjną bez znajomości języka przy sortowaniu warzyw. Oferta sezonowa na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Okolice Berlina
Zarobki: 7,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:
– praca przy taśmie produkcyjnej polegająca na myciu oraz sortowaniu warzyw według klas jakości
– odrzucanie warzyw zepsutych, nadgniłych i spleśniałych
– do obowiązków pracownika może zaliczać się również pracy przy utrzymaniu czystości urządzeń produkcyjnych

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym lub zbliżonym stanowisku
– umiejętność pracy w szybkim tempie pod presją czasu
– dokładność, dobry wzrok, zręczność
– brak nałogów alkoholowych
– aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
– gotowość do podjęcia pracy sezonowej na najbliższe 3 miesiące (bez przerwy świątecznej)

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie na czas kontraktu
– atrakcyjne warunki finansowe
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– zatrudnienie w nowoczesnej niemieckiej firmie z zapleczem socjalnym

Trust-Mployee Arbeitsagentur
Mühldorfstr. 1
81671, München

email: trustMployee@gmail.com w tytule proszę podać „sortowanie warzyw Berlin”.

ID ogłoszenia: 308531c92dc6d4d8

2 komentarze na “Praca w Niemczech na produkcji przy taśmie bez języka sortowanie warzyw Berlin”

  1. gosia06111990 na 11 marca 2014 @ 18:22

    wraz z dwiema koleżankami jesteśmy zainteresowane ofertą proszę o kontakt 669527153

  2. agata24p na 18 marca 2014 @ 11:30

    wraz z chlopakiem jestesmy zainteresowani ta oferta pracy,posiadamy 8 letnie doswiadczenie,oraz wlasne auto i komunikatywny jezyk niem.

    603 985 563