€ 8,19 brutto

Od zaraz oferty pracy w Niemczech na magazynie bez znajomości języka pakowanie, kompletowanie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 9 marca 2014 23:57

Hurtownia spożywcza z Hamburga zatrudni od zaraz 4 osoby do pracy w Niemczech na magazynie przy kompletacji zamówień bez znajomości języka. Możliwa praca dla par lub grupy 4 osobowej. Wówczas jedna osoba musi znać język niemiecki.

Stanowisko: pracownik magazynu (order picker)
Zarobki: 8,19 euro brutto + dodatki za zmiany nocne
Miejsce pracy: Hamburg

Zadania:
– zbieranie i kompletacja zamówień klientów na magazynie z wykorzystaniem wózków paletowych (duże opakowania zbiorcze, zgrzewki, kartony)
– układanie towaru na paletach, zabezpieczanie folią, naklejanie etykiet
– transport palet na rampy załadowcze
– wydruk protokołu zawartości
– zatrudnienie głównie na zmiany nocne

Wymagania:
– znajomość liczebników niemieckich do tysiąca
– umiejętność obsługi komputera
– preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na magazynie
– w przypadku pary lub grupy jedna osoba musi znać język na poziomie minimum A2
– gotowość do pracy na zmiany nocne od 22:00 do 6:00
– tylko osoby posiadające zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie początkowo za pośrednictwem agencji, po okresie próbnym możliwość stałego zatrudnienia u pracodawcy
– przyjazne środowisko pracy, miła atmosfera
– na czas pierwszej umowy zapewnione zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu (koszt około 180 euro od osoby na miesiąc)
– terminowe wypłaty wynagrodzeń, możliwość otrzymania zaliczki

Trust-Mployee Arbeitsagentur
Mühldorfstr. 1
81671, München

email: trustMployee@gmail.com w tytule proszę podać „zbieranie zamówień Hamburg”.

ID ogłoszenia: 982531c96d36642c

2 komentarze na “Od zaraz oferty pracy w Niemczech na magazynie bez znajomości języka pakowanie, kompletowanie zamówień”

  1. Mohamed90 na 16 marca 2014 @ 17:12

    jestem zainteresowany prosze o kontakt na maila lub nr tel +48697300953

  2. jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt 501194812 mail maly2502@gmail.com