8,19 brutto €

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie pakowanie zamówień bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Lista: 26 maja 2014 01:26

Hurtownia żywności z Berlina poszukuje od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy pakowaniu zamówień bez znajomości języka z doświadczeniem na magazynie spożywczym.

Stanowisko: magazynier
Zarobki: 8,19 euro brutto/h
Miejsce pracy: Berlin
Liczba miejsce: 3

Obowiązki:
Praca na magazynie w hurtowni spożywczej w systemie 3-zmianowym polegająca na zbieraniu zamówień i układaniu towaru na paletach gotowych do załadunku na samochody dostawcze. Transport palet do rampy załadowczej z wykorzystaniem wózka widłowego, lub w przypadku braku uprawnień wózka ręcznego. Ponadto obsługa systemu informatycznego uwzględniającego zmiany stanów magazynowych i etap realizacji zamówienia.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na magazynie przy zbieraniu zamówień
- umiejętność obsługi wózka widłowego lub tzw. ręcznego „paleciaka”
- mile widziane osoby ze znajomością języka, ale nie jest to wymagane
- dobra znajomość obsługi komputera
- preferowane osoby dysponujące własnym samochodem
- aktualne zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w prężnie działającej niemieckiej firmie
- atrakcyjne zarobki + premie za nadgodziny oraz dodatki świąteczne
- pomoc przy otrzymaniu przysługujących świadczeń socjalnych
- wsparcie przy wynajęciu mieszkania
- brak ukrytych opłat za pośrednictwo

Trust-Mployee Arbeitsagentur
Mühldorfstr. 1
81671, München

email: trustMployee@gmail.com w tytule proszę podać „Hurtownia spożywcza Berlin”.

ID Ogłoszenia: 94153829386825ac

2,967 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

1 Odpowiedź na “Praca w Niemczech od zaraz na magazynie pakowanie zamówień bez języka Berlin”

  1. Jestem zainteresowany praca.prosze o kontakt.513 229 954