€ 8,50 brutto / noce 9,50 brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie Berlin przy sortowaniu paczek kurierskich

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 19 stycznia 2015 02:02

Dla firmy kurierskiej z Berlina poszukujemy od zaraz osób do pracy w Niemczech na magazynie bez znajomości języka przy sortowaniu paczek. Oferta tymczasowa na 2 miesiące.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Berlin (przedmieścia)
Zarobki: 8,50 euro za zmianę dzienną 9,50 za nocną
Liczba wakatów: 6
Umowa: na czas określony 2 miesiące

Zadania:
Fizyczna praca na magazynie firmy logistycznej polegająca na sortowaniu, rozładunku oraz ponownym załadunku paczek kurierskich. Zadaniem pracownika będzie również zgłaszanie błędów, paczek uszkodzonych i źle zaadresowanych. Na zmianę nocną jest zwykle więcej pracy, ale stawka jest odpowiednio wyższa. Zatrudnienie w trybie zmianowym 12 godzin pracy 24 godzin przerwy. Przy jednej taśmie pracuje się po dwie osoby.

Wymagania:
– doświadczenie magazynowe, logistyczne mile widziane
– wytrzymałość fizyczna, siła, kondycja
– gotowość do pracy w trybie zmianowym oraz na nadgodziny jeśli trzeba
– możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia od początku przyszłego tygodnia
– dyspozycyjność na najbliższe 2 miesiące
– atutem będzie posiadanie własnego samochodu

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie tymczasowe w Niemczech
– tanie zakwaterowanie blisko miejsca pracy (pokój z oddzielną łazienką – 180 euro za miesiąc)
– konkurencyjne wynagrodzenie
– brak konieczności znajomości języka
– bezpłatne przygotowanie i tłumaczenie dokumentów pracownika

Jak aplikować?

email: trustMployee@gmail.com w tytule proszę podać „sortowanie paczek Berlin 01/15”.

Trust-Mployee Arbeitsagentur
Mühldorfstr. 1
81671, München

ID ogłoszenia: 82054bc4fc68cfee

13 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie Berlin przy sortowaniu paczek kurierskich”

  1. Jestem chetny z dziewczyna 721 823 574

  2. Witam mam problemy z wysłaniem emaila wiedz tutaj chciałem zaaplikowac swoją kandydaturę
    Mam auto mogę przyjechac dosłownie z dnia na dzien moim atutem jest to ze potrafię
    Szybko pracować gdyż jestem młody i wysportowany. Mam doświadczenie.
    Tel +48 536 585 784

  3. Aleksandra Pietruszewska, Marzena Gawinecka na 19 stycznia 2015 @ 14:11

    Dzień dobry
    Jesteśmy zainteresowane powyższą ofertą pracy prosimy o kontakt. Gotowość wyjazdu od zaraz.
    pozdrawiamy
    Aleksandra , Marzena

  4. sortowanie paczek Berlin 01/15" na 20 stycznia 2015 @ 09:16

    jestem chetny do podjecia pracy.

    Prace moge podjac od zaraz.

  5. dawid.karolewicz@onet.pl na 20 stycznia 2015 @ 13:01

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy mam doświadczenie 1,5 roku na pakowaniu proszę o kontakt 01772589207 pozdrawiam

  6. Jestem zainteresowany Państwa ofertą .
    To jest mój num. tel. 725 060 535 .

  7. sortowanie paczek Berlin 01/15 na 24 stycznia 2015 @ 12:45

    Witam mam na imię Patryk lat 23, jestem zainteresowany pracą przy sortowaniu paczek w porze dziennej bądź nocnej, jestem osobą sumienną, pracowita, bez konfliktową i bez nałogów, posiadam aktualną książeczkę sanepid jeśli była by wymagana, jeśli jest możliwość podjęcia pracy dla 2 – 3 osób których mógłbym ze sobą zabrać, proszę o odpowiedź na email. Dziękuję, z Poważaniem Patryk.

  8. Katarzyna+Mateusz na 24 stycznia 2015 @ 17:36

    Witam,

    wraz z narzeczonym jesteśmy chętni do wyjazdu od zaraz,
    właśnie wróciliśmy z pracy w Niemczech,
    Proszę dzwonić pod podany numer 511644435

  9. 4 kobiety podejmą pracę .produkcja, sprzatanie . paulinus1@vp.pl

  10. Agnieszka na 1 lutego 2015 @ 20:19

    Witam, razem z siostra jestesmmy zainteresowane podjęciem pracy, posiadamy samochod jak i doswiadczenie. 509307287

  11. Bogusław sortowanie paczek. 01/15 Jestem zainteresowany,mogę dojechać własnym samochodem,pozdrawiam.

  12. Nie podałem nr tel.601553169.BOGUSŁAW

  13. witam mam lat 36 posiadam wlasny samochod uprawnienia niemieckie na wozek widlowy jestem zainteresowany ta oferta pracy moj nr0048884220750 pozdrawiam Andrzej