€ 8,19 brutto

Od zaraz praca w Niemczech produkcja spożywcza bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2014 20:00

Fabryka spożywcza z Kolonii zatrudni osoby do pracy w Niemczech na produkcji bez znajomości języka niemieckiego. Oferta od zaraz dla Polaków – start pracy 5 maj 2014. Ogłoszenie dotyczy pracy sezonowej na okres 3 miesięcy bez możliwości przedłużenia.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Kolonia
Zarobki: 8,19 euro brutto za godzinę

Obowiązki pracownika:
– praca przy taśmie produkcyjnej we wsparciu produkcji
– zadania będą przyznawane według aktualnych potrzeb pracodawcy
– do zadań może zaliczać się obsługa maszyn, pakowanie produktów, kontrola jakości, układanie towaru na palety, czyszczenie urządzeń

Wymagania:
– sprawność fizyczna, umiejętność pracy w szybkim tempie przy przesuwającej się linii produkcyjnej
– mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej
– dyspozycyjność od maja do sierpnia
– osoby nie karane, bez nałogów
– wymagane aktualne badania sanitarne

Oferujemy:
– zatrudnienie na okres 3 miesięcy na warunkach niemieckich
– wsparcie polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
– zapewnione zakwaterowanie płatne 100 euro miesięcznie (potrącane z pensji)
– brak opłat za rekrutację
– terminowe wypłaty należności, jasne zasady

Trust-Mployee Arbeitsagentur
Mühldorfstr. 1
81671, München

email: trustMployee@gmail.com w tytule proszę podać „produkcja spożywcza Kolonia”.

ID ogłoszenia: 641534af018aa61c

2 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech produkcja spożywcza bez znajomości języka Kolonia”

  1. trzeciak47 na 16 kwietnia 2014 @ 10:07

    Jestem zainteresowany pracą na produkcji spozywczej. mój tel. +48 799 302 587 meil trzeciak47@wp.pl

  2. Maria Szczepaniak na 8 lipca 2014 @ 12:40

    Witam była bym zainteresowana, mogę podjąć pracę od zaraz,mam doświadczenie na proukcji spożywczej w Polskich logistykach