€ 7,20 brutto + dodatki

Pakowanie ciastek oferty pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja Lubeka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lubeka
  • Opublikowany: 26 maja 2014 01:23

Producent ciastek z Lubeki poszukuje pracowników do pakowania. Praca w Niemczech na produkcji bez znajomości języka, dla par możliwe zakwaterowanie w jednym pokoju.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Lubeka
Zarobki: 7,20 euro za godzinę + premie uzależnione od wydajności
Liczba wakatów: 6

Zadania:
Pracownik na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialny za pracę przy taśmie polegająca na sortowaniu oraz pakowaniu ciastek do pudełek zgodnie z rodzajem i zadaną wagą produktu. Do zadań pakowacza będzie należało również układanie pudełek na paletach.

Wymagania:
– doświadczenie w produkcji spożywczej
– znajomość systemu HACCP, ISO 22000
– mile widziana znajomość języka w każdym stopniu
– gotowość do pracy od zaraz
– dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
– brak nałogów alkoholowych

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach za pośrednictwem agencji
– konkurencyjne warunki płacowe oraz premie
– zakwaterowanie płatne we w pełni wyposażonych mieszkaniach (koszt 180 euro od osoby, lub 300 od pary)
– możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy po zakończeniu okresu próbnego

Trust-Mployee Arbeitsagentur
Mühldorfstr. 1
81671, München

email: trustMployee@gmail.com w tytule proszę podać „pakowanie ciastek Lubeka”.

ID ogłoszenia: 44053828e363c4e5

8 komentarzy na “Pakowanie ciastek oferty pracy w Niemczech bez znajomości języka produkcja Lubeka”

  1. mirkxoxo na 31 maja 2014 @ 16:06

    witam jest nasz dwie `jestesmy zaintesowane i gotowe do podjecia tej pracy ;..jest nam znana praca przy pakowaniu ciastek prosimy o kontakt 48668267014 48723819473

  2. witam jest nas 2 osoby mamy doświadczenie w pracy przy tasmie jesteśmy gotowe do wyjazdu proszę o kontakt 603-4o7 886

  3. jarek rojewski na 3 czerwca 2014 @ 11:57

    Witam jestem obecnie w niemczech I szukam prac obecnie przegywam w okolicach osnabrucka pracowalem w drukarni na produkcji pudelek moj numer 49151163771426

  4. Dzień dobry czy dalej państwo szukacie ludzi do pracy, bo z dziewczyna jesteśmy zainteresowani pracą.tel.0616633560

  5. Wraz z chłopakiem bylibyśmy zainteresowani tą pracą. Proszę o kontakt pod numer 531 107 705

  6. Witam jestesmy Para pracujaca wNiemczech z doswiadczeniem w pracy przy tasmie w branzy spozywczej I miesnej.Jedno z nas zna komunikatywnie niemiecki drugie angielski.Kontakt na email ariala02@op.pl

  7. Witamy jesteśmy parą Kamila i Mariusz chcielibyśmy jechać do Niemiec i pracować w Niemczech mamy 22 i 23 lata możemy zacząć pracę od zaraz. „pakowanie ciastek Lubeka”