€ 8,50

Praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja lamp samochodowych Lippstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lippstadt
  • Opublikowany: 2 marca 2014 19:23
Praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja lamp samochodowych Lippstadt - Zdjęcie 1Praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja lamp samochodowych Lippstadt - Zdjęcie 2

Fabryka lamp samochodowych w Lippstadt poszukuje Polaków do pracy w Niemczech na produkcję przy montażu bez znajomości języka. Oferta 2014 od 10 marca na okres 3 miesięcy, zapewnione zakwaterowanie (płatne). Możliwość zatrudnienie dla par oraz grup osób.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Lippstadt
Zarobki: 8,50 euro brutto
Liczba stanowisk: 14

Zadania:
– praca na nowej linii produkcyjnej przy montażu lamp samochodowych dla niemieckich koncernów motoryzacyjnych
– podłączanie wiązek elektrycznych
– montaż elementów przy taśmie
– wkładanie żarówek lub żarników ksenonowych
– kontrola jakości
– pakowanie, etykietowanie

Wymagania:
– zręczność, wytrzymałość fizyczna
– umiejętność obsługi wkrętaków elektrycznych
– dobry wzrok pozwalający na wykrycie wad fabrycznych
– mile widziane doświadczenie na produkcji/montażu
– dyspozycyjność na co najmniej 3 miesiące
– atutem przy rekrutacji będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
– zatrudnienie na 3 miesiące przez agencję pośrednictwa
– konkurencyjne warunki płacowe
– zakwaterowanie płatne (koszt ok 200 euro od osoby miesięcznie)
– możliwość wypłaty zaliczek po pierwszym tygodniu
– pomoc przy dopełnieniu wszelkich formalności
– wsparcie polskojęzycznego koordynatora projektu

Trust-Mployee Arbeitsagentur
Mühldorfstr. 1
81671, München

email: trustMployee@gmail.com w tytule proszę podać „produkcja Lippstadt”.

ID ogłoszenia: 43853137f18cd6c1

27 komentarzy na “Praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja lamp samochodowych Lippstadt”

  1. Witam, jestem zainteresowana Panstwa ofertą pracy. Jestem na bezrobotnym mam dużo czasu i chętna do pracy,bez nałogów. POZDRAWIAM Proszę o kontakt.

  2. W

  3. Właśnie skończyła mi się umowa jako operator maszyn wtryskowych – wyrób/pakowanie doniczek i innego rodzaju tworzyw sztucznych.Z chęcią wyjadę wraz z kolegą z tego samego zakładu (oboje 20 lat). emial: david_94_venus@wp.pl tel: 693289125

  4. Witam, jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy. Mam doświadczenie przy produkcji lamp samochodowych ponieważ pracowałam już w firmie, która zajmuje się taką produkcją.Pozdrawiam i proszę o kontakt

  5. Jagodzia na 3 marca 2014 @ 16:08

    Witam, jesteśmy młodą parą, wolną od nałogów pilnie poszukującą pracy. Oboje jesteśmy na bezrobotnym. Posiadamy własne auto. Jesteśmy gotowi wyjechać od zaraz.

  6. produkcja lippstadt" na 3 marca 2014 @ 16:13

    Witam panstwa man na imie rafal razem z bratem jestesmy zaineresowani oferto pracy posiadamy doswiadczenie jezyk niemiecki podstawowy posiadamy Auto numer tel 721880774

  7. Jestem zainteresowany,pracowałem na linii przy montarzu instalacji gazowych w nowych samochodach FIAT.Własny samochód,Niemiecki podstawowy.Tel.785608509

  8. Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.Bez nałogów zwarty i chetny do pracy.tel782677772

  9. jestem zajnteresowany pansta propozyciol pracowałem dani na produkcj .firmie dann Staff to muj numer tel. 00 518 542 243

  10. lukaszskolasinski na 4 marca 2014 @ 01:45

    Witam.
    Łukasz 28l. kucharz M-G, posadzkarz-glazurnik, operator wózka widłowego, doświadczenie na stanowisku Magazyniera, doświadczenie jako operator wytłaczarek i wtryskarek, doświadczenie w małej gastronomi, chęć i gotowość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym, książeczka san-epid, obsługa komputera, angielski komunikatywny, bez nałogów, sumienny, uczciwy, amatorsko uprawiający sporty siłowe.
    zainteresowany wyjazdem w każdej chwili
    proszę o kontakt e-m@il: luk951753@poczta.fm tel +48609458469

  11. Witam,jestem zainteresowany Państwa ofertą.Mam 20 lat obecnie bezrobotny z wykształcenia kucharz małej gastronomii.Jestem gotowy podjąć pracę w każdej chwili.Tel.606909980
    Pozdrawiam

  12. Witam,jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy,mogę podjąć w każdej chwili.Mam 20 lat i status osoby bezrobotnej.Tel.606909980
    Paweł

  13. Jodkiewicz Magdalena na 4 marca 2014 @ 13:02

    jesteśmy grupą 3-osobową, dwóch mężczyzn i kobieta, anam dobrze język niemiecki posiadamy auto do dyspozycji, jesteśmy zdecydowani na pracę za granicą, proszę o kontak mailowy m.jodkiewicz@wp.pl

  14. produkcja Lippstadt na 4 marca 2014 @ 19:33

    Witam.Jestem zainteresowany Państwa oferta.Pracowalem w N iemczech na magazynach.TEL;517414568

  15. witam jestem zainteresowany wraz z kolega doświadczenie na magazynie i produkcji proszę o kontakt

  16. Dzień Dobry
    Jestem jak najbardziej zainteresowany państwa ofertą pracy,mam duże doświadczenie w wykonywaniu obowiązków pod presją czasu a zarazem sumienność i odpowiedzialność jak i dokładność cech te nabyłem pracując za granicami kraju,zarówno przy taśmie jak i na produkcji,proszę o kontakt,
    Pozdrawiam,Czarek
    tel 501 594 857

  17. Witam, jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Z chęcią wyjadę wraz z kolegą, pracowaliśmy w jednym zakładzie mamy doświadczenie na produkcji.
    Pozdrawiam Piotr
    email: peleks54@wp.pl

  18. produkcja Lippstadt na 5 marca 2014 @ 16:25

    Jestem zainteresowany pracą przy produkcji lamp.

  19. Artur8_6 na 5 marca 2014 @ 18:44

    witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy jestem osoba bez nalogow. posiadam wlasny srodek transportu. Posiadam doswiadczenie pracy na produkcji. Jestem gotowy do podjecia pracy od zaraz. Język niemiecki w srednim stopniu. Jestem do panstwa dyspozycji pod adresem e-mail m.mary86@interia.pl badź nr kom 7263158423.
    Prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
    Pozdrawiam
    Artur

  20. Artur8_6 na 5 marca 2014 @ 18:46

    nawiazanie do powyzszej kandydatury nr telefonu to 726315843
    pozdrawiam
    Artur

    • produkcja lippstadt na 9 marca 2014 @ 16:08

      witam jestem zaiteresowany waszom ofertom mam 5 letiom praktyke jako monter tel781376714

  21. Jestem zainteresowany podjęciem pracy, której mógłbym się poświęcić wykorzystując swoje cechy osobiste i zdobyte umiejętności Z zawodu wyuczonego jestem technik mechanik pojazdów samochodowych. mój tel 603240344

  22. jestem zainteresowany podjęciem pracy,bez nałogów,posiadam uprawnienia na wózki widłowe i prawo jazdy kat B,mam własny transport tel.881688167

  23. Robson853 na 7 marca 2014 @ 15:07

    Witam.Cztery osoby są zainteresowane waszą ofertą pracy.Posiadamy własne auto. Jesteśmy gotowi do pracy o każdej porze dnia.Prosimy o kontakt.

    Tel: +48603326488
    e-mail :stan6776@gmail.com

  24. Witam,
    Mam doświadczenie w pracy na produkcji lamp, wysłałam Państwu CV.
    Dyspozycyjna od zaraz.
    698280807

  25. Kasia Kasia na 10 marca 2014 @ 20:26

    witam, razem z chlopakiem jestesmy zainteresowani praca, posiadamy wlasny samochod, jestesmy niekarani, zdrowi, silni, wytrwali, punktualni. Prosze o kontakt na email kanakana12290@gmail.com lub na tel 793 245 461