€ godzinowy system + premie

Praca w Niemczech na magazynie firmy Netto w Krefeld dla komisjonerów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld
  • Opublikowany: 4 maja 2015 12:36

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech na magazynie dla komisjonerów przy kompletowaniu zamówień art. spożywczych w firmie Netto w Krefeld. Podstawowa znajomość języka wymagana (liczebniki i komendy w systemie głosowym).

Firma rekrutacyjna EuroJob24 z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim oraz Brzesku poszukuje osób do pracy na terenie Niemiec w charakterze KOMISJONERA w dużych centrach dystrybucyjnych sieci marketów spożywczych Netto. Pracodawcą jest niemiecka firma: Global Inhouse Logistic für Industrie und Handel GmbH

Miejsce pracy: magazyn NETTO w Bad Wünnenberg

Zakres obowiązków:
– obsługa paletowego wózka elektrycznego
– zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami podawanymi przez system słuchawkowy (pick by voice)
– układanie wyznaczonych towarów na palete

Wymagania:
– doświadczenie w kompletacji artykułów spożywczych na palete
– znajomość liczebników w języku niemieckim od 1 do 1000 oraz 54 komend wykorzystywanych przez system pick by voice
– motywacja do osiągania wysokich wyników
– mile widziany samochód

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę
– stałe zatrudnienie
– atrakcyjne zarobki
– możliwość awansu
– zakwaterowanie
– opiekę brygadzisty
– premie motywacyjne

Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: a.ropek@eurojob24.pl
Telefon kontaktowy: 691 150 030 (informacji udzielamy od pon. do pt. w godz. od 8:00 do 16:00)

ID ogłoszenia: 650554778b363f74

Brak tagów