€ akordowy system wynagradzania

Praca Niemcy na magazynie dla komisjonerów w mroźni bez języka Edeka Bahlingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bahlingen
  • Opublikowany: 22 marca 2015 00:58

Propozycja pracy w Niemczech dla Polaków na magazynie firmy Edeka w Bahlingen. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień na mroźni.

Firma EuroJob24 poszukuje osób do pracy na stanowisku komisjonera w magazynie EDEKA w Bahlingen  (okolice Stuttgartu).

Opis stanowiska: kompletacja towaru w lodówki na dziale TK (mroźnia ok. – 20 C ) za pomocą paletowego wózka elektrycznego oraz systemu słuchawkowego – pick by voice.

Wymagania:
– doświadczenie na podobnym stanowisku
– umiejętność obsługi paletowych wózków elektrycznych
– dobra kondycja zdrowotna
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w niskich temperaturach
– możliwość wyjazdu pod koniec marca
– mile widziany własny samochód

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę
– stałe zatrudnienie
– atrakcyjne zarobki
– możliwość awansu
– zakwaterowanie
– opiekę brygadzisty
– premie motywacyjne

Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: a.ropek@eurojob24.pl
Telefon kontaktowy: 691 150 030

ID ogłoszenia: 6035506aec698244

1 odpowiedź na “Praca Niemcy na magazynie dla komisjonerów w mroźni bez języka Edeka Bahlingen”

  1. Krzysztof na 23 marca 2015 @ 17:39

    Witam serdecznie jestem zainteresowany oferta pracy na magazynie moim atutem jest to ze 10 lat pracowalem na magazynie Eko w Legnicy wozki widłowe nie sa mi obce czy to scigacze czy wysokiego skladowania jak i praca ze skanerem w programie Quguar.
    moj nr tel 537896505

    Pozdrawiam Krzysztof