€ akordowy system wynagradzania

Niemcy praca na magazynie NETTO i EDEKA bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bahlingen (okolice Stuttgartu) i Krefeld
  • Opublikowany: 22 marca 2015 01:09

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech dla Polaków na magazynie w Netto i Edeka. Zatrudnienie przy kompletowaniu towaru od zaraz i bez znajomości języka niemieckiego.

Firma rekrutacyjna EuroJob24 z siedzibą w Brzesku i Gorzowie Wielkopolskim poszukuje osób do pracy na terenie Niemiec w charakterze KOMISJONERA w dużych centrach dystrybucyjnych sieci marketów spożywczych Netto i Edeka.

Nasze lokalizacje: Krefeld, Bahlingen

Zakres obowiązków:
– obsługa paletowego wózka elektrycznego
– zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami podawanymi przez system słuchawkowy
– układanie wyznaczonych towarów na palete
Wymagania:
– doświadczenie w kompletacji artykułów spożywczych na palete
– znajomość liczebników w języku niemieckim od 1 do 1000
– motywacja do osiągania wysokich wyników
Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę
– stałe zatrudnienie
– atrakcyjne zarobki
– możliwość awansu
– zakwaterowanie
– opiekę brygadzisty
– premie motywacyjne
Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: a.ropek@eurojob24.pl
Telefon kontaktowy: 691 150 030

ID ogłoszenia: 3225506afaa96b57