€ 9,50 € brutto +0,30 Euro

Operator wózka bez języka praca w Niemczech na magazynie EDEKA Balingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Balingen
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2015 01:59

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na magazynie firmy Edeka w Balingen przy zbieraniu zamówień, komisjonowaniu towarów.

Firma EuroJob24 Sp. z o.o. poszukuje osób do pracy na stanowisko komisjoner – magazynier wydania towaru oraz na stanowisko operatora wózka widłowego wysokiego składowania do 7,5 m w magazynie EDEKA Balingen na dziale TK Mroźnia ok. -25 C ( stanowisko mieszane 4h komis pozostałe wysoki skład )

Opis stanowiska:

– Kompletacja zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem sklepów (artykuły spożywcze mrożonki)

– Przyjmowanie dostaw i rozładunku towarów

– Zbieranie towarów przy pomocy słuchawek ( 54 komendy i liczebniki): przyjęcie zlecenia, potwierdzenie za pomocą dołączonego mikrofonu lub skanera ręcznego

– Przy kompletacji obsługa wózków elektrycznych typu: Jungheinrich

– Przy przyjmowaniu towaru i rozładunku obsługa wózka widłowego wysokiego składu i bocznego

– Dbanie o porządek w miejscu pracy

– Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:

– Udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku komisjoner w systemie pick by voice lub skaner – minimum 6 miesięcy

– Udokumentowane doświadczenie na stanowisku operator wózka widłowego wysokiego składu oraz wózka bocznego

minimum 6 miesięcy

– Znajomość liczebników i komend w języku niemieckim koniecznych do obsługi systemu pick by voice

– Uprawnienia na wózki widłowe

– Własny samochód- mile widziany

– Gotowość do pracy w systemie zmianowym

– Dobra kondycja zdrowotna

– Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w niskich temperaturach

Oferujemy:

– Niemiecką umowę o pracę

– Stawka godzinowa 9,50/9,60 Euro brutto + 0,30 Euro

– Pełny etat

– Niemieckie ubezpieczenie socjalne, zdrowotne i emerytalne

– Atrakcyjne wynagrodzenie i liczne dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, za pracę w niedziele i święta wg. taryfy IGZ oraz premie uznaniowe i motywacyjne.

– Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

– Stałe zatrudnienie

– Możliwość awansu

– Zapewniamy opiekę koordynatora, brygadzisty i lidera grupy

( sprawy bieżące podstawowe, banki, urzędy, szpitale, sprawy dot. ” Kindergeld” grup podatkowych oraz rozliczeniowych)

• Oferujemy Pracę od zaraz, również w innych lokalizacjach i innych działach.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji

procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych.

ID ogłoszenia: 7695537747a0ddb6