€ podstawa plus premie akordowe

Praca Niemcy na magazynie Edeka obok Stuttgartu bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Balingen
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2015 23:42

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla komisjonera na magazynie firmy Edeka niedaleko Stuttgartu. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego na dziale warzywa i owoce.

Firma Eurojob24 poszukuje doświadczonych komisjonerów.

Miejsce pracy: magazyn EDEKA w Balingen (okolice Stuttgartu)

Stanowisko: KOMISJONER na dziale Obst&Gemüse – warzywa, owoce

Zakres obowiązków:
– obsługa wózka widłowego niskiego składowania (akumulatorowego) z długimi widłami
– układanie wyznaczonych towarów na palety
– obsługa systemu słuchawkowego – pick by voice

Wymagania:
– minimum 3 miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku
– uprawnienia operatora wózka widłowego
– dobra kondycja zdrowotna
– dyspozycyjność do wyjazdu w ciągu dwóch tygodni
– motywacja do osiągania wysokich wyników
– mile widziany własny samochód

Oferujemy:
– niemiecką umowę o pracę
– stałe zatrudnienie
– praca w systemie jednozmianowym (zmiana poranna)
– atrakcyjne zarobki
– możliwość awansu
– zakwaterowanie
– opiekę brygadzisty
– premie motywacyjne

Wszystkich chętnych prosimy o przesyłanie CV na adres: a.ropek@eurojob24.pl

Telefon kontaktowy: 691 150 030 (informacji udzielamy od pon. do pt. w godz. od 8:00 do 16:00)

ID ogłoszenia: 3395527abfa48fcb