€ 7,86 euro/h brutto

Praca Niemcy na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka Barchfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Barchfeld
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 00:27

Zakład mięsny z Barchfeld szuka osób bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta na linii produkcyjnej przy sortowaniu i pakowaniu mięsa. Zapewniamy zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Barchfeld
Wynagrodzenie: 7,86 euro/h brutto

Zadania:
Praca na produkcji przy pakowaniu mięsa. Zatrudniony będzie się również zajmował sortowaniem produktów żywnościowych i ich układaniem.

Wymagania:
– osoba otwarta, energiczna
– doświadczenie na danym stanowisku mile widziane
– możliwość podjęcia pracy za granicą
– sprawne dłonie
– dobre zdrowie i wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– legalną pracę w niemieckim przedsiębiorstwie
– miejsce noclegowe w cenie 150 euro/mc
– stabilne zatrudnienie
– dobre warunki pracownicze
– wynagrodzenie wypacane w terminie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania wysyłając CV na maila: k.holda@concilio-personal.de

Źródło:

ID ogłoszenia: 10653fa4aef96dd6

11 komentarzy na “Praca Niemcy na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka Barchfeld”

  1. Jestem zainteresowana oferta ,dotychczas jezdzilam do niemiec w charakterze opiekunki

  2. Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Jestem osoba wytrwalą, nie boje sie ciezkiej pracy. Mam dobra kondycję fizyczną. Posiadam doświadczenie w zbiorach. Jestem pracowita i sumienna. Moja znajomość jezyka niemieckiego jest bardzo dobra. Jestem dyspozycyjna. Mogę zacząć pracę od zaraz!!! Bardzo zależy mi na pracy. Proszę o kontakt. Mój numer tel: 517-394-221. E-mail: kinga-zbiory@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam. Kinga

  3. Dzień dobry jestem zainteresowana państwa oferta pracy proszę o kontakt telefoniczny 515-650-266 lub na Email

  4. Witam
    pracę mogę podjąć od zaraz 571-398-186
    mam 54lata jestem w pełni sprawna i gotowa na wyzwania.

  5. Witam. Bardzo zainteresowała mnie Państwa oferta pracy, jeżeli to możliwe to proszę o kontakt tel. ±4915214677279 lub na maila. Pozdrawiam.

  6. Witam!jestem bardzo zainteresowana ta oferta pracy.Jestem dyspozycyjna od zaraz.Prosze o kontakt nr tel.515 126 956 lub na meila.Pozdrawiam!

  7. witam to moj numer 723249114

  8. witam jestem zainteresowana ofertom tej pracy posiadam ksiozeczke sanepidowskom to moj numer 723249114

  9. szukam pracy moj numer tel 601926607

  10. witam serdecznie prosze o prace obecnie pracuje w piekarni na same nocki lecz z tej pensji nie idzie wyzyc prosze o kontakt tel 662100846 moge wyjechac w kazdej chwili

  11. Był bym zainteresowany ofertą pracy wraz ze swoją dziewczyną.Obecnie przebywamy w Wielkiej Brytanii pracujemy na liniach produkcyjnych przy pakowaniu mięsa szukamy pracy bliżej domu mamy 23 lata ja pracuje 3 lata w fabryce mięsa a dziewczyna ponad rok czasu to mój numer kontaktowy 692599659