€ 12 euro/h brutto

Oferta pracy w Niemczech na linii produkcyjnej opakowań Roigheim 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Roigheim
  • Opublikowany: 9 marca 2014 22:51

Zakład produkcyjny z Roigheim poszukuje pracowników na linie produkcyjną opakowań i izolacji. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy sklejaniu, składaniu- bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Roigheim
Wynagrodzenie: 12 euro/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało stanie przy linii produkcyjnej i składanie, sklejanie opakowań oraz izolacji tekturowych. Produkowanie różnych części tekturowych, kontrolowanie jakości produktów.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • osoba zdrowa fizycznie
  • doświadczenie w pracy z takimi urządzeniami jak szlifierka czy piła
  • znajomość materiałów elektroizolacyjnych
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:
– stałe wynagrodzenie
– zakwaterowani płatne z czego połowę kosztów najmu pokrywa pracodawca
– pracę w trybie zmianowym uwzględniającym zmiany nocne
– umowę o pracę na warunkach niemieckich
– pomoc w pierwszych dniach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji na maila: info@dekrapraca.pl

Źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/fizyczna_1/10-osob-na-produkcje_i339

ID ogłoszenia: 221531cb4917dc55