€ 8,48 EUR/h brutto

Dam sezonową pracę w Niemczech dla par od zaraz bez języka zbiory warzyw Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Opublikowany: 2 października 2018 19:03

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz dla par. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbiorach warzyw we Frankfurcie nad Menem. Do obowiązków będzie należało również sadzenie i zadania porządkowe.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem.

Stawka za godzinę: 8,84 EUR/h brutto, czyli 6,30 EUR netto.

Start: od zaraz.

Zadania:

  • zbiory warzyw takich jak rzodkiewki, kapusta, sałata, pory, marchewka;
  • sadzenie warzyw;
  • inne, konieczne prace.

Wymagania:

  • doświadczenie przy zbiorach;
  • możliwość zabrania odpowiedniej odzieży, która umożliwi pracę w każdą pogodę;
  • dyspozycyjność na co najmniej 3 miesiące;
  • pracowitość;
  • motywacja do pracy;
  • uczciwość;
  • sprawność i dobry stan zdrowia.

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie;
  • płatne zakwaterowanie 3 euro dziennie w mieszkaniu lub kontenerach mieszkalnych;
  • pościel do dyspozycji;
  • pakiet odpłatny 650 zł, który zapewnia wyjazd do Niemczech, polisę ubezpieczeniową i pomoc w formalnościach;
  • 50/60 godzin pracy tygodniowo.

Aplikacje:
Aby zgłosić swoją kandydaturę, prosimy o telefon:

13 4463295 albo 782745508

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-przy-zbiorze-warzyw-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 6445bb395c3bf4b1