€ do ustalenia

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu kina Hamburg bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Opublikowany: 28 września 2015 22:16

Kierownik kina z Hamburga szuka sprzątacza/sprzątaczki do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Oferta przy sprzątaniu sal kinowych dla osób bez doświadczenia. Na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 25/10/15

Zadania:
– po każdym seansie należy wysprzątać sale
– dbanie o czystość na korytarzach w toaletach
– wykonywanie zadań zlecanych przez przełożonego

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku będzie mile widziane
– dokładne wykonywanie zadań
– zależy nam na osobach odpowiedzialnie podchodzących do pracy
– radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– podpisanie umowy czasowej
– 3 miesięczny okres zatrudnienia
– najlepszym pracownikom zaoferujemy przedłużenie umowy
– dwa dni wolne w tygodniu
– 8 godzinny dzień pracy
– świadczenia socjalne

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do aplikowania poprzez wysłanie zgłoszenia na maila: ganztagsberuf@eclipso.de z tematem: 25/10/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-sprzatanie-kina-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 12056099faab0295