do ustalenia  €

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu kina Hamburg bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Lista: 28 września 2015 22:16

Kierownik kina z Hamburga szuka sprzątacza/sprzątaczki do pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Oferta przy sprzątaniu sal kinowych dla osób bez doświadczenia. Na miejscu zapewniamy darmowe zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Niemcy, Hamburg
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 25/10/15

Zadania:
- po każdym seansie należy wysprzątać sale
- dbanie o czystość na korytarzach w toaletach
- wykonywanie zadań zlecanych przez przełożonego

Wymagania:
- doświadczenie na danym stanowisku będzie mile widziane
- dokładne wykonywanie zadań
- zależy nam na osobach odpowiedzialnie podchodzących do pracy
- radzenie sobie w stresujących sytuacjach
- dobre zdrowie

Oferujemy:
- podpisanie umowy czasowej
- 3 miesięczny okres zatrudnienia
- najlepszym pracownikom zaoferujemy przedłużenie umowy
- dwa dni wolne w tygodniu
- 8 godzinny dzień pracy
- świadczenia socjalne

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do aplikowania poprzez wysłanie zgłoszenia na maila: ganztagsberuf@eclipso.de z tematem: 25/10/15
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-sprzatanie-kina-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hamburg/

ID Ogłoszenia: 12056099faab0295

594 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj