€ od 1400 euro brutto

Praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek Essen bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 28 września 2015 22:17

Kierownik fabryki z Essen szuka osób bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej. Oferta bez zakwaterowania.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Essen
Wynagrodzenie: od 1400 euro brutto
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 24/10/15

Zadania:
– należy pakować ciastka po 12 sztuk
– produkty, które nie spełniają norm firmowych należy usunąć z taśmy
– porządkowanie stanowiska

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– należy być punktualnym i odpowiedzialnym
– ogólne dobre zdrowie fizyczne
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– samodzielne wykonywanie zadań
– znalezienie sobie miejsca do zamieszkania

Oferujemy:
– pracę w dobrze prosperującej, niemieckiej firmie
– na miejscu zapewniamy niezbędne szklenia, które są prowadzone w języku polskim
– pomagamy w kwestiach formalnych
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– możliwe jest zdobycie awansu
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do aplikowania poprzez wysłanie zgłoszenia na adres mailowy: ganztagsberuf@eclipso.de z tematem: 24/10/15

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-dla-polakow-przy-pakowaniu-ciastek-bez-znajomosci-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 46560941d657e18