€ 8,90 euro/h brutto

Praca Niemcy na produkcji kanapek Bremen od zaraz dla par bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 9 listopada 2015 02:39

Posiadamy od zaraz wolne stanowiska w Bremen dla par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca w Niemczech na produkcji kanapek z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Bremen
Wynagrodzenie: 8,90 euro/h brutto

Zadania:
– wszystkie czynności wykonywane są przy taśmie produkcyjnej i polegają na układaniu składników na chlebie/tostach czy wrapach
– inne zadania to pakowanie produktów i obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Wymagania:
– należy przestrzegać zasad BHP obowiązujących na danym stanowisku
– zależy nam na osobach zorganizowanych i zaangażowanych
– punktualne stawianie się w pracy
– zaradność, samodzielność, punktualność
– chęć do zdobywania nowej wiedzy
– szybkie przyswajanie wiedzy
– dobre zdrowie
– przestrzeganie higieny osobistej

Oferujemy:
– na miejscu zapewniamy niezbędne szkolenia
– wsparcie polskiego opiekuna
– dodatki do pracy po godzinach
– zakwaterowanie w dobrej cenie
– pracę dla par
– niemiecką umowę o pracę
– jasne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia należy przesyłać na maila: Beschaftigung@germanymail.com z tematem: Produkcja kanapek, Bremen”.

Źródło:

ID ogłoszenia: 564563fcef1e3b9c

5 komentarzy na “Praca Niemcy na produkcji kanapek Bremen od zaraz dla par bez języka”

  1. Witam jesteśmy małżeństwem prowadziliśmy Firmę transportową z powu nie uczciwych kontrahentów popadliśmy w kłopoty finansowe mamy bardzo nam zależy na szybkim podjęciu pracy od zaraz podaje nr tel 601 510 812 oraz adres e-mail beti931@wp.pl

  2. Witam jesteśmy małżeństwem prowadziliśmy Firmę transportową z powodu nie uczciwych kontrahentów popadliśmy w poważne kłopoty finansowe zależy nam na szybkim podjęciu pracy możemy podjąć się pracy od zaraz podaje nr tel. 601 510 812 oraz adres e-mail beti931@wp.pl

  3. ropuchoxo@gmail.com na 15 listopada 2015 @ 20:44

    Chętnie podejmę się pracy w Państwa firmie ,wraz z narzeczona. J. Niemiecki w st. Komunikatywnym. B. Prosimy o kontakt. Dziękuję. Sławomir hrycak

  4. Produkcja kanapek Bremen, od zaraz dla par , bez znajomości języka na 16 listopada 2015 @ 14:46

    Witam,
    wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą na produkcji kanapek w Bremen. Odpowiedzialne i zorganizowane. Język niemiecki komunikatywny.Sumiennie podchodzimy do powierzonych obowiązków. tel. + 49 152 135 299 11 lub +48 730 237 067.

  5. Pawel Rafal na 23 listopada 2015 @ 12:05

    Chetnie wraz z bratem podejmniemy prace od zaraz . Pilnie potrzebujemy zakwaterowania , prosze o szybki kontakt . Dziekuje i pozdrawiam .