€ 1300 euro netto miesięcznie

Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz w restauracji pomoc kuchenna, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Opublikowany: 4 września 2018 18:38

Oferujemy atrakcyjną pracę w Niemczech od zaraz jako pomoc kuchenna, bez znajomości języka. Zatrudnienie w restauracji z Monachium, pracodawca zapewnia zamieszkanie na czas umowy.

Pensja miesięczna: 1300 euro netto.

Miejsce pracy: Monachium.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Obowiązki:

  • zmywanie naczyń;
  • przygotowywanie składników dań – obieranie warzyw i owoców, krojenie itp.;
  • pilnowanie porządku na stanowisku pracy;
  • wykonywanie poleceń szefa kuchni.

Wymagania:

  • dokładność i sumienność;
  • czystość i schludność;
  • motywacja do pracy;
  • ważne badania sanepidu;
  • doświadczenie;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie bezpłatne w hotelu;
  • dobre wynagrodzenie;
  • niezbędne szkolenia;
  • możliwość podjęcia pracy na stałe;
  • dla osób chętnych – zaliczki;
  • darmowe wyżywienie.

Zgłoszenia:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń grupowych w jednej aplikacji.
CV oraz LM prosimy kierować pod podany niżej adres e-mail. W tytule wiadomości należy wpisać: „Pomoc kuchenna, Monachium od września 2018”

arbeit-einstellen@job4u.com

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi przez nas kandydatami. Nie udzielamy odpowiedzi odmownych na ogłoszenia.

Prosimy pamiętać o dodaniu klauzuli zezwalającej nam na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-pomoc-kuchenna-od-zaraz-monachium/

ID ogłoszenia: 4245b8e8a57953c0