€ 8,84 EUR/h brutto

Sezonowa praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka zbiory śliwek Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Opublikowany: 9 października 2018 19:36

Ciekawa oferta sezonowej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy zbiorach śliwek. Zatrudnienie bez znajomości języka w Magdeburgu. Jest to umowa na 3-5 tygodni z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Magdeburg.

Ilość miejsc do obsadzenia: 10.

Wynagrodzenie: 8,85 EUR/h.

Zadania na stanowisku:

  • zbiór śliwek i pakowanie do skrzynek.

Wymagania:

  • kondycja fizyczna na dobrym poziomie;
  • mile widziany język niemiecki;
  • zabranie ze sobą nieprzemakalnej odzieży;
  • motywacja do pracy;
  • wytrzymałość;
  • przykładanie się do obowiązków.

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w ogrzewanych domkach;
  • zatrudnienie na 3-5 tygodni;
  • w nagłych wypadkach dostęp do opieki lekarskiej;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • jeden ciepły obiad w czasie pracy;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem i kilka słów o sobie prosimy wysyłać pod adres:

neuearbeit@berlin.com

W tytule maila prosimy napisać: „Zbiory śliwek, Niemcy”.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nie wysyłamy odpowiedzi odmownych!

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-zbiorze-sliwek-bez-jezyka-magdeburg-2018/

ID ogłoszenia: 2385bbcf9db39aff