€ 1800 euro miesięcznie

Dam pracę w Niemczech bez języka na budowie przy remontach-regipsach, Remscheid

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Remscheid
  • Opublikowany: 4 września 2018 18:53

Atrakcyjna praca w Niemczech bez znajomości języka na budowie. Zatrudnienie w Remischeid przy remontach i wykończeniach. Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne oraz dobre zarobki.

Stanowisko: pracownik budowlany.

Miejsce: Remscheid.

Wynagrodzenie miesięczne: 1800 euro.

Zakwaterowanie: bezpłatne.

Obowiązki:

  • prace remontowe;
  • malowanie ścian;
  • kładzenie tynków;
  • układanie płytek, paneli itp;
  • wykonywanie zadań zleconych przez szefa.

Oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.B;
  • działalność gospodarcza lub Gewerbe będą dodatkowym atutem;
  • doświadczenie przy remontach i wykończeniach;
  • sprawność fizyczna;
  • dokładność, poczucie estetyki;
  • odpowiedzialność;
  • zaletą będzie brak nałogów;
  • sumienne podejście do obowiązków;
  • przyjazne nastawienie do klientów i współpracowników.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenia i składki;
  • wprowadzenie w obowiązki i zapoznanie z charakterem obowiązków;
  • bezpłatne miejsce zamieszkania;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i zarobienia niezłych pieniędzy.

Aplikacje:

Zachęcamy do wysyłania CV w języku polskim lub niemieckim, ze zdjęciem, pod adres d.slawik@gmx.de lub telefon pod numer : 00 4915111636333.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane przez nas zgłoszenia. Do aplikacji należy dołączyć odpowiednią klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-przy-remontach-remscheid/

ID ogłoszenia: 825b8e82d0bb7a3