€ 1400 euro brutto/miesiąc

Praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz Dortmund produkcja kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 27 stycznia 2016 15:42

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na produkcji kosmetyków. Zatrudnienie dla Polaków w Dortmund od zaraz, bez znajomości języka niemieckiego z bardzo dobrym wynagrodzeniem oraz zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy.

Wynagrodzenie: 1400 euro brutto, przy kolejnej umowie 1500 euro brutto.

Wolnych wakatów: 5

Umowa: początkowa umowa na 3 miesiące, możliwość przedłużenia dla najlepszych.

Zadania:

  • obsługa maszyn napełniających tubki kremem;
  • wizualna kontrola jakości produktów;
  • dostarczanie surowców na taśmę;
  • pakowanie gotowych kremów.

Oczekiwania:

  • zdolność szybkiej nauki;
  • chęć rozwoju;
  • odpowiedzialność;
  • gotowość do pracy powtarzalnej;
  • mile widziane doświadczenie;
  • szybkość, zwinność;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • brak chorób;
  • umiejętność skupienia;
  • sprawność manualna na wysokim poziomie.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne 200 euro;
  • dodatki do pensji;
  • umowa tymczasowa, dla najlepszych umowa na stałe;
  • pomoc we wszelkich formalnościach;
  • transport z lotniska;
  • miła praca z wieloma osobami z Polski.

Aplikacja:
Należy wysyłać CV na poniższy adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w tytule wiadomości: „Produkcja kosmetyków, Dortmund 2016″.

CV po niemiecku sprawi, że szybciej udzielimy ewentualnej odpowiedzi na zgłoszenie.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dortmund-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 26156a8de0ce3e83