€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech na budowie przy regipsach dla Polaków od zaraz Würzburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Würzburg
  • Opublikowany: 23 grudnia 2016 00:42

Aktualna propozycja pracy w Niemczech na budowie z Würzburga przy wykończeniach. Od zaraz poszukujemy pracownika budowlanego – regipsy oraz montaż sufitów podwieszanych.

Stanowisko: pracownik budowlany

Lokalizacja: Würzburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca polega głównie na montażu sufitów podwieszanych z płyt karton gips
  • do obowiązków pracownika będzie należało m.in. montaż stelaży, prace przy sufitach mineralnych, umieszczanie izolacji na strychach i poddaszach, itd.
  • osoba zatrudniona będzie również malowała, szpachlowała oraz robiła otwory w sufitach

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie dłuższe niż 3 lata
  • pełna samodzielność
  • co najmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • ważne uprawnienia do prowadzenia pojazdów kat.B
  • dokładność i precyzja wykonania

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • pomoc w znalezieniu miejsca do zamieszkania oraz zaadaptowaniu się do nowych warunków
  • wsparcie w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie:

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-przy-regipsach-pracownik-budowlany-wurzburg/

ID ogłoszenia: 534585c5c79aec44