€ 2600 euro/m-c brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B dostawca zakupów Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 21:35

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka. Od zaraz chętnie zatrudnimy w Kolonii na stanowisku kierowcy kat.B przy rozwożeniu zakupów do klientów.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 2600 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hurtowni spożywczej na stanowisku kierowcy
  • zadaniem pracownika będzie dostarczanie zakupów zrobionych przez internet zgodnie z grafikiem

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • kultura osobista na wysokim poziomie
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • dobre nastawienie
  • energia i chęć do pracy

Oferujemy:

  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zapewnione zakwaterowanie w czasie okresu próbnego, następnie wsparcie w znalezieniu zamieszkania
  • elastyczny grafik
  • dobre zarobki
  • szansę na przedłużenie współpracy

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „kierowca-kat-b/06/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-dostawca-zakupow-koln/

ID ogłoszenia: 9555b1451fe7025e