€ do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Niemczech pomoc kuchenna w restauracji Karlsbad od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlbad
  • Opublikowany: 17 października 2016 19:49

Restauracja z okolic Karlsbad poszukuje osób bez doświadczenia chętnych do podjęcia zatrudnienia od zaraz. Aktualna praca w Niemczech na stanowisku pomocy kuchennej.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Miejsce: Karlsbad, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca w kuchni restauracyjnej polega głównie na zmywaniu sztućców oraz naczyń
  • zadaniem pracownika będzie utrzymywanie czystości w kuchni oraz inne zlecone obowiązki

Wymagania:

  • staranność i dokładność
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • poważne i rzetelne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki
  • pakiet niemieckich świadczeń socjalnych
  • umowę na niemieckich zasadach
  • zatrudnienie na cały etat z możliwością nadgodzin
  • zakwaterowanie z wyżywieniem

Aplikacja:

Drodzy kandydaci zapraszamy do aplikowania, CV w języku niemieckim należy wysłać na adres e-mail: rekrutacja@tibra.com.pl. W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pomoc-kuchenna-oferta-pracy-w-niemczech-dla-polakow-na-zmywaku-karlsbad/

ID ogłoszenia: 23558051ecebef15