€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech od zaraz produkcja świec podstawowa znajomość języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2016 20:02

Fabryka świec zatrudni od zaraz pracowników na produkcję. Aktualna oferta pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka. Pracodawca oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz bardzo dobre zarobki.

Stanowisko: pracownik produkcyjny.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia indywidualnie.

Zakres obowiązków:

  • wypełnianie form ciekłą parafiną;
  • kontrola jakości wyrobów;
  • pakowanie świec;
  • praca jest wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • zadania wspierające produkcję, zlecone przez kierownika zmiany.

Wymagania:

  • dokładność i ostrożność;
  • sprawność manualna;
  • podstawowa znajomość języka;
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej;
  • sumienność, dokładność, odpowiedzialność;
  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna;
  • gotowość do wyjazdu w maju (na wezwanie pracodawcy);
  • mile widziane osoby bez nałogów;
  • umiejętność szybkiej pracy.

Oferujemy:

  • pracę na umowę zlecenie;
  • pomoc w formalnościach;
  • satysfakcjonujące zarobki;
  • przyjazne środowisko;
  • szkolenia pracownicze;
  • ubezpieczenie;
  • organizację i dofinansowanie zakwaterowania.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, aplikacje prosimy kierować pod adres mailowy:

dppolskihr.2567327@es-candidate.com

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane przez nas ogłoszenia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-swiec-z-podstawowym-jezykiem-od-maja-2016/

ID ogłoszenia: 1475717883b62e5f