1800 euro/miesiąc brutto €

Od zaraz praca w Niemczech kierowca kat.B z podstawowym językiem Berlin dostawca zakupów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Lista: 23 czerwca 2017 00:33

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B z podstawową znajomością języka. Możliwość zatrudnienia w Berlinie przy dostarczaniu jedzenia dla klientów na zlecenie sklepu spożywczego.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 1800 euro brutto za miesiąc plus prowizje za kurs oraz napiwki

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozwożeniu zamówionych towarów do klientów
  • zadaniem pracownika będzie dowóz jedzenia zgodnie z grafikiem
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za służbowy samochód – sprzątanie, oddawanie na myjnie oraz wykonywanie przeglądów

Wymagania:

  • dobre nastawienie
  • brak spóźnień
  • znajomość topografii miasta
  • status osoby niekaranej
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • dostępność od zaraz
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków

Oferujemy:

  • wysokie zarobki oraz prowizje w wysokości 2,50 euro za każdy kurs
  • służbowe auto
  • pomoc polskiego konsultanta
  • pracę od zaraz
  • zakwaterowanie przez 1 miesiąc płatne 200 euro miesięcznie
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-rozwozenie-zakupow-berlin/

ID Ogłoszenia: 792594c442fda857