€ do ustalenia

Od zaraz kobiety-pokojówki do pracy w Niemczech sprzątanie w hotelu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 9 lutego 2014 15:16

Poszukiwana kobieta na stanowisko pokojówki w hotelu, która ma możliwość wyjazdu od zaraz do pracy w Niemczech przy sprzątaniu pokoi ze znajomością niemieckiego na poziomie komunikatywnym. Ofertę wystawiła firma Work Force, która jest pośrednikiem na rynku pracy i ma długoletni staż w tej branży.

Stanowisko: Pokojówka
Lokalizacja: Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– utrzymywanie pokojów hotelowych w czystości
– sprzątanie pokoi pod nieobecność gości
– przygotowanie pokoi do przyjęcia nowych gości
– uzupełnianie w pokojach środków czystości

Wymagania:
– osoba zdrowa i sprawna fizycznie
– język niemiecki na poziomie komunikatywnym
– uczciwość, dyskrecja
– zaangażowanie w pełnieniu powierzonych obowiązków
– możliwość wyjazdu od zaraz
– prawo jazdy i posiadanie samochodu jest mile widziane
– doświadczenie w pracy jako pokojówka będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie
– dobre wynagrodzenie
– umowę o pracę
– legalną pracę
– pomoc w razie pytań
– 5 lub 6 przepracowanych dni w tygodniu

Aplikacja:
 Zainteresowanych ofertą zapraszamy aplikację poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 62852f61ac3a3655

1 odpowiedź na “Od zaraz kobiety-pokojówki do pracy w Niemczech sprzątanie w hotelu”

  1. witam jestem zainteresowana praca w hotelu mam doswiadczenie posiadam samochud obecnie przebywam w baden baden