€ od 1050 euro/mc netto

Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy montażu części Ingolstadt 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria, Ingolstadt
  • Opublikowany: 23 marca 2014 22:15

Poszukujemy pracowników na produkcję. Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy montażu części samochodowych. Zatrudnienie w Ingolstadt na umowę tymczasową. Oferta dla osób z doświadczeniem i znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Ingolstadt
Wynagrodzenie: od 1050 euro/mc netto

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały takie prace jak:
– montowanie modułów w autach
– dokręcanie części
– szlifowanie
– wygładzanie powierzchni tworzyw
– itp.

Wymagania:
– doświadczenie w podobnych pracach
– znajomość języka niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym
– aktualne prawo jazdy kat. B
– możliwość wyjazdu własnym samochodem
– pracowitość
– zaangażowanie

Oferujemy:
– dodatki pracownicze
– pracę na warunkach niemieckich
– premię dla osób punktualnych i zaangażowanych w pracy (100-200 euro)
– dopłaty do zakwaterowania w wysokości 252 euro
– wszystkie świadczenia socjalne
– zakwaterowanie
-zapewniamy ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą poufności na adres: rekrutacja.workon@gmail.com

Źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/produkcja_1/pracownik-linii-produkcyjnej_i395

ID ogłoszenia: 511532ef45884958

3 komentarze na “Praca w Niemczech na linii produkcyjnej przy montażu części Ingolstadt 2014”

  1. Beniamin na 26 marca 2014 @ 13:16

    Jestem zainteresowany waszą ofertą pracy proszę o kontakt telefoniczny : 663176992

  2. hallo ich habe interessean der Bekanntgabe der Zustand, den ich denke, dass ich alle Kriterien der Arbeitgeber gerecht zu werden, kontaktieren sie uns bitte. +48530909511

  3. Roksana i Mateusz na 9 lipca 2014 @ 12:35

    Witam, razem z moją dziewczyną jesteśmy gotowi wyjechać nawet dziś do pracy. Jesteśmy młodymi ludźmi (20 lat), spełniamy wszystkie wymogi stawiane przez Państwa, możemy dojechać do pracy swoim samochodem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani mozemy wyslec Państwu CV pod wskazany adres. Numer kontaktowy: 796 215 155, lub email: mateuszszmolke@op.pl