10 euro/h netto  €

Praca w Niemczech na budowie dla malarza-tapeciarza Stuttgart od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Lista: 9 listopada 2015 02:31

Aktualnie poszukujemy pracowników budowlanych do fizycznej pracy w Niemczech. Oferta ze Stuttgartu od zaraz w budownictwie przy malowaniu i tapetowaniu ścian. Zatrudnienie z zapewnionym miejscem do spania.

Stanowisko: malarz-tapeciarz
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: 10 euro/h netto
Start: od zaraz

Zadania:
Na danym stanowisko pracownik zajmuje się malowaniem i tapetowaniem ścian oraz sufitów. Inne zadania to drobne prace wykończeniowe.

Wymagania:
- posiadanie doświadczenia na danym stanowisku
- wykształcenie zawodowe
- niemiecki na poziomie komunikatywnym
- dokładność, precyzja
- wytrzymałość fizyczna
- chęć podjęcia pracy za granicą
- posiadanie referencji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
- konkurencyjne stawki godzinowe
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
- możliwość pobierania zaliczek
- darmowe miejsce do spania na czas trwania umowy
- każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
- legalną pracę na dłużej
- możliwość wyrobienia godzin dodatkowych
- pomoc polskiego opiekuna

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego: office@factory600.com

Źródło:

ID Ogłoszenia: 901563ff64ad7381