€ 1150euro/mc brutto

Praca w Niemczech dla kobiet przy sprzątaniu parku rozrywki Lichtenau 2014

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lichtenau
  • Opublikowany: 9 marca 2014 22:39

Aktualnie poszukujemy kobiet do pracy w Niemczech na stanowisku sprzątaczki. Oferta z Lichtenau przy sprzątaniu na terenie parku rozrywki oraz przy opiece nad zwierzętami.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Niemcy, Lichtenau
Wynagrodzenie: 1150euro/mc brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały prace porządkowe na terenie parku rozrywki, takie jak: sprzątanie chodników, toalet, zamiatanie, pomoc przy zwierzętach itp.

Wymagania:
– osoba sprawna fizycznie
– znająca język niemiecki w stopniu komunikatywnym
– dokładność
– doświadczenie przy sprzątaniu tego typu miejsc otwartych mile widziane
– osoba pozytywna

Oferujemy:
– zakwaterowanie w miejscu pracy
– 40 godzin pracy w ciągu 6 dni
– dzień wolny
– umowę na niemieckich warunkach
– świadczenia socjalne

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV z dołączoną klauzulą poufności na adres: contact@gppeople.pl

Źródło: http://www.gppeople.pl/ogloszenia_pracodawcy.php?kategoria_lp=0&wojewodztwo_lp=17&limit=20

ID ogłoszenia: 726531cc23d837f5