€ do ustalenia

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz na magazynie bez języka Stuttgart zbieranie zamówień

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Opublikowany: 14 grudnia 2015 20:55

Magazyn ze Stuttgartu szuka pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech od zaraz dla magazyniera przy zbieraniu zamówień za pomocą skanera ręcznego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Stuttgart
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: MAG/BON/KW47

Zadania:
– zbieranie zamówień przy pomocy skanera ręcznego
– obsługiwanie wózków widłowych (paleciaków)
– praca na magazynie spożywczym

Wymagania:
– oferta skierowana jest jedynie do osób posiadających doświadczenie magazynowe
– zmotywowanie do ciężkiej pracy
– wytrzymałość fizyczna
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– pozostanie na miejscu w okresie świątecznym
– bez problemów ze zdrowiem
– przyjazd samochodem jest pożądany

Oferujemy:
– pracę z możliwością rozwoju osobistego i pozostania w firmie na dłużej
– w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy
– umowę na niemieckich zasadach
– na miejscu zapewniamy zakwaterowanie częściowo opłacane przez pracownika
-przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Wszystkie zgłoszenia proszę kierować na adres mailowy: praca.niemcy@workservice.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-na-magazynie-zbieranie-zamowien-stuttgart/

ID ogłoszenia: 208566f23703d217