€ 12 euro za godzinę brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu kina od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 22 stycznia 2017 23:36

Oferta dobrze płatnej pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu sal kinowych po seansach. Aktualna propozycja zatrudnienia w multipleksie z Berlina dla osób z podstawą znajomością niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Stawka godzinowa: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu kina
  • zadaniem pracownika będzie szybkie porządkowanie sal kinowych po każdym seansie – odkurzanie, zamiatanie lub
  • kompleksowe sprzątanie z praniem obić foteli
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie także sprzątanie pokoi socjalnych oraz łazienek

Wymagania:

  • sprawność fizyczna
  • dokładność i sumienność
  • status osoby niekaranej
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • dbałość o powierzone mienie
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na stabilnych warunkach
  • pracę w oparciu o niemiecką umowę
  • zakwaterowanie płatne w cenie 560 euro miesięcznie za mieszkanie dla dwóch osób

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy zapraszamy do składania aplikacji drogą poczty e-mail z podaniem nr. ref.: sprzataniekina/01/17 na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com

Prosimy o zamieszczenie w wiadomości klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-sal-kinowych-berlin/

ID ogłoszenia: 295587e64618e4fa