€ 1800-2300 euro/m-c brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech na produkcji rowerów bez języka Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Duisburg
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2018 22:28

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka oraz doświadczenia. Oferta zatrudnienia w fabryce z Duisburga na produkcji rowerów.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce: Duisburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: od 1800 do 2300 euro za miesiąc brutto w zależności od poziomu języka niemieckiego i doświadczenia

Opis stanowiska:

  • jest to praca manualna na produkcji rowerów
  • zadaniem pracownika będzie montaż części za pomocą narzędzi i elektronarzędzi
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolą jakości

Wymagania:

  • chęć i motywacja do pracy
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na produkcji lub w serwisie rowerowym
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków
  • świetne zorganizowanie

Oferujemy:

  • możliwość nabywania nowych umiejętności
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • pracę w oparciu o umowę z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • zapewnione na miejscu zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja rowerów – montaż, Duisburg” prosimy przesyłać na adres e-mail:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-rowerow-od-zaraz-duisburg/

ID ogłoszenia: 125ae34494be856