€ 8,84 euro/h netto

Od kwietnia 2018 sezonowa praca w Niemczech zbiory szparagów bez języka niemieckiego

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Opublikowany: 16 marca 2018 23:01

Propozycja zatrudnienia od kwietnia 2018 przy zbiorach szparagów na polu. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na czas określony.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Start: od kwietnia 2018

Zarobki: przy zbiorach obowiązuje stawka 0,67 euro netto za kilogram, na hali stawka wynosi 8,84 euro za godzinę netto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na zbieraniu szparagów na polu głównie przez mężczyzn
  • zadaniem kobiet będzie oczyszczanie oraz sortowanie szparagów na hali

Wymagania:

  • gotowość do wypracowywania norm dziennych – 13 kg warzyw na godzinę
  • pracowitość
  • preferowane osoby w wieku od 18 do 55 lat
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • dyspozycyjność od kwietnia do końca czerwca
  • własna odzież oraz nieprzemakalne buty
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w przyczepach kempingowych lub pokojach dla 4 osób za 6,75 euro dziennie
  • pracę przez 7 dni w tygodniu po 8-10 godzin
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie na jasnych warunkach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o pilny kontakt na adres:

rekrutacja@mjob.com.pl

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/sezonowa-praca-w-niemczech-2018-przy-zbiorach-szparagow-od-kwietnia/

ID ogłoszenia: 2485aabc66986094