€ 1800 euro miesięcznie brutto

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka na magazynie części samochodowych Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Opublikowany: 17 sierpnia 2016 21:09

Hurtownia części samochodowych z Bremen od zaraz zatrudni nowe osoby na magazyn. Niemcy praca bez znajomości języka przy komisjonowaniu towarów. Istnieje możliwość organizacji zakwaterowania bezpłatnego.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy.

Pensja miesięczna: 1800 euro brutto lub 1650 euro brutto z opcją darmowego zakwaterowania.

Wakaty: 2.

Zadania na stanowisku pracy:

  • komisjonowanie towarów;
  • kompletowanie zamówień;
  • pakowanie towaru i przygotowanie do wysyłki.

Oczekiwania:

  • obowiązkowo – zaświadczenie o niekaralności;
  • mile widziane zainteresowanie motoryzacją;
  • samodzielność;
  • odpowiedzialne i sumienne podejście;
  • plusem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • umiejętność szybkiej pracy.

Oferujemy:

  • możliwość zorganizowania darmowego zakwaterowania;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • wysokie wynagrodzenie;
  • dokładne przeszkolenie dla nowych osób;
  • dwa wakaty;
  • pomoc polskiego kierownika w prawach służbowych.

Aplikacje:
Szanowni Państwo, zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

Prosimy wpisać w temacie wiadomości: magazyn-czesci-samochodowe/09/16.

Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane przez nas zgłoszenia – tym samym nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-bremen-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-czesci-samochodowych/

ID ogłoszenia: 44257b4cfc4a1334

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka na magazynie części samochodowych Bremen”

  1. Dzień dobry, moja godność Zolnowski Krzysztof, jestem zainteresowany ofertą pracy jako magazynie magazyn cześć samochodowe, mieszkanie w bremen od 9 lat posiadam niemieckie obywatelstwo.