€ 12 euro/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz 2017 remonty-wykończenia Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wiesbaden
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2017 23:50

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech 2017 dla budowlańców bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnimy pracowników na budowie koło Wiesbaden przy remontach, wykończeniach.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Wiesbaden, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca polegająca na wykonywaniu zadań budowlanych przy remontach i wykończeniach
  • zadaniem pracownika będzie malowanie, tapetowanie, montaż płyt karton-gips

Wymagania:

  • preferowane osoby posiadające doświadczenie przy wykończeniach wnętrz
  • dużą zaletą będzie praktyczna umiejętność układania płytek
  • wysoka sprawność fizyczna
  • chęć i motywacja do pracy
  • brak uzależnień
  • dokładne i staranne wykonywanie powierzonych zadań
  • uczciwość i pracowitość

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech możliwe od zaraz
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • pracę bez znajomości języka
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń aplikacyjnych na adres e-mail:

marcin.a.duda@gmail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/remonty-i-wykonczenia-praca-niemcy-w-budownictwie-bez-jezyka-wiesbaden/

ID ogłoszenia: 633598cd35940c14