€ 13 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech Kolonia przy sprzątaniu apartamentów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Opublikowany: 7 listopada 2016 23:52

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków dostępne od zaraz. Zatrudnienie w Kolonii na bardzo atrakcyjnych warunkach przy sprzątaniu apartamentów mieszkalnych klientów.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Stawka godzinowa: 13 euro brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na kompleksowym sprzątaniu domów klientów na terenie Kolonii
  • do zadań pracownika należy: pranie, mycie podług, odkurzanie, wycieranie kurzy, itp.

Wymagania:

  • gotowość pracy w okresie przedświątecznym
  • doświadczenie w pracach porządkowych
  • niekaralność
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • dobra prezencja i nienaganna kultura osobista
  • motywacja do podjęcia stałego zatrudnienia w Niemczech
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • dokładne i staranne wykonywanie obowiązków
  • kontaktowość

Oferujemy:

  • pomoc w załatwianiu formalności
  • wsparcie w znalezieniu zakwaterowania
  • pracę do końca roku z możliwością zatrudnienia na stałe
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę w pełnym wymiarze godzin u sprawdzonych klientów

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: sprzątanie mieszkań od zaraz.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-apartamentow-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 8375820cbeba3747