€ 1300 netto/mc

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz pomoc kuchenna 2018 Oberstdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oberstdorf
  • Opublikowany: 26 października 2017 23:20

Dostępna od zaraz propozycja pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka. Propozycja zatrudnienia w Oberstdorfie na stanowisku pomocy kuchennej do 03.2018.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Lokalizacja: Oberstdorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Czas trwania umowy: do końca marca 2018

Wynagrodzenie: 1300 euro netto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • jest to praca w restauracji znajdującej się w pensjonacie
  • zadaniem pracownika będzie utrzymywanie porządku w kuchni, obsługa zmywaka, przygotowywanie składników oraz obsługa urządzeń

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz znajomość języka niemieckiego
  • zaradność i pomysłowość
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zatrudnienie od zaraz
  • dobra kondycja
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na cały etat
  • pracę na czas określony
  • możliwość otrzymania zaliczki po tygodniu pracy
  • zamieszkanie oraz wyżywienie na miejscu
  • opiekę koordynatora

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, CV w języku polskim oraz niemieckim wraz ze zdjęciem należy wysyłać na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pomoc kuchenna w pensjonacie z Oberstdorfu”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-od-zaraz-jako-pomoc-kuchenna-w-pensjonacie-bez-jezyka-oberstdorf/

ID ogłoszenia: 48959f2698e48928