€ 1800 euro/m-c brutto

Berlin ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B dostawa zakupów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 16 marca 2017 02:00

Opcja atrakcyjnej pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B na terenie Berlina. Od zaraz zatrudnimy Polaków z podstawową znajomością języka do rozwożenia zakupów klientów.

Stanowisko: kierowca kat.B, dostawca zakupów

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 1800 euro za miesiąc brutto plus 2,50 euro za każdą dostawę

Opis stanowiska:

  • jest to praca na zlecenie sklepu spożywczego polegająca na dowożeniu klientom zakupów robionych przez internet
  • zadaniem pracownika będzie odbiór towarów z rana oraz dostarczanie towarów klientom zgodnie z grafikiem dostaw
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za samochód służbowy

Wymagania:

  • status osoby niekaranej
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • przyjazne nastawienie
  • dobry kontakt z ludźmi
  • pracowitość i staranność
  • świetna organizacja czasu

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • na początki pracy zapewnione zakwaterowanie na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie, następnie pomoc w znalezieniu mieszkania
  • zatrudnienie możliwe od zaraz
  • służbowe auto do dyspozycji
  • opiekę polskiego konsultanta

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem oraz opisem własnej osoby na adres:

neuearbeit@berlin.com

W tytule należy napisać: Dostawca zakupów-kierowca kat.B, Berlin.
Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-rozwozenie-zakupow-berlin/

ID ogłoszenia: 88458c9cc6b3ecd3