€ 10 euro/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu sera Dortmund 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Opublikowany: 5 maja 2017 01:53

Dostępna od zaraz opcja pracy w Niemczech 2017 dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie możliwe w Dortmundzie przy pakowaniu sera krojonego.

Stanowisko: pakowacz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała głównie na pakowaniu oraz kontroli jakości sera krojonego
  • obowiązkiem pracownika będzie ważenie oraz układanie sera na tackach przy ruchomej taśmie
  • czynności będą wykonywane zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • pełna samodzielność
  • przychodzenie na czas
  • świetna organizacja i samodyscyplina
  • pracowitość i sumienność

Oferujemy:

  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie w hotelu pracowniczym blisko pracy
  • pomoc w procesie adaptacji do nowych warunków
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę z okresem próbnym
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pakowanie sera 05/2017, Dortmund” należy wysyłać na adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-pakowanie-sera-dortmund/

ID ogłoszenia: 297590b878060b8f