13,10 euro za godzinę brutto €

Od zaraz atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla malarza na budowie Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Lista: 6 października 2016 20:42

Firma budowlana z Fuldy zatrudni od zaraz na stanowisku malarza budowlanego. Dobrze płatna oferta pracy w Niemczech dla budowlańców przy tapetowaniu i malowaniu ścian.

Stanowisko: malarz budowlany

Lokalizacja: Fulda, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 13,10 euro za godzinę brutto plus dieta w wysokości 40 euro za każdy dzień roboczy

Opis stanowiska:

  • pracownik wykonuje prace remontowo-wykończeniowe polegające głównie na malowaniu i tapetowaniu ścian

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie
  • mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy
  • znajomość języka niemieckiego na dobrym poziomie
  • prawo jazdy kat.B
  • dojazd własnym autem
  • odpowiedzialne podejście po obowiązków
  • dobra orientacja w nowoczesnych technikach wykończenia

Oferujemy:

  • stałą pracę
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy
  • atrakcyjne zarobki
  • ubezpieczenie pracownika i jego rodziny
  • opłacanie składek
  • możliwość brania godzin nadliczbowych

Aplikacja:

Kandydaci zainteresowani ofertą pracy proszeni są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów na adres: zeitmann.3077970@es-candidate.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-jako-malarz-budowlany-fulda-od-zaraz/

ID Ogłoszenia: 34357f4ff7140fa2

182 liczba wyświetleń, 3 dzisiaj

Aby skontaktować sie z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.