€ 1800 euro/m-c brutto

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez języka na magazynie od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Opublikowany: 17 stycznia 2018 00:14

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Essen dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Fizyczna praca w Niemczech na magazynie z zabawkami przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: 1800 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hurtowni z zabawkami oraz artykułami dla dzieci
  • zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień oraz przygotowywanie paczek do wysyłki
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za rozładowywanie dostaw

Wymagania:

  • otwartość i elastyczność
  • mile widziane doświadczenie magazynowe
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość i sumienność
  • motywacja do pracy
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz na okres 3 miesięcy
  • opiekę polskiego konsultanta
  • pracę na niemieckich warunkach
  • zakwaterowanie w 3-osobowym pokoju w cenie 150 euro miesięcznie

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende@europe.com z dopiskiem „magazynzzabawkami/01/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-w-essen/

ID ogłoszenia: 6375a5e31efb38a3