€ 8,50 Euro brutto/h

Oferta pracy Niemczech od zaraz Lipsk bez języka rozładunek paczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Opublikowany: 8 stycznia 2016 18:32

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz na magazynie przy rozładunku paczek. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka w Lipsku. Gwarantujemy dobre wynagrodzenie oraz przyjazne środowisko.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Stawka: 8,50 Euro/h plus 1,20 Euro/h dodatku za zmiany nocne.

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy.

Zadania na stanowisku:

  • rozładunek paczek kurierskich
  • sortowanie
  • ponowny załadunek
  • inne prace magazynowe
  • praca głównie w godzinach nocnych.

Wymagania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna;
  • dobry stan zdrowia;
  • uczciwość;
  • skrupulatne podejście do obowiązków;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • zręczność, zwinność.

Oferujemy:

  • dobre zarobki;
  • pracę na niemieckich warunkach;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • ubezpieczenie oraz składki;
  • zapoznanie z zakładem pracy;
  • szkolenie wstępne.

Jak aplikować:
Aplikacje prosimy wysyłać na adres arbeiteinstellen@job4u.com z zamieszczeniem w tytule numeru referencyjnego: Praca fizyczna na magazynie kurierskim, Lipsk.

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

Odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje, nie wysyłamy odpowiedzi odmownych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-jezyka-lipsk-od-zaraz-na-magazynie-przy-rozladunku-paczek/

ID ogłoszenia: 293568fe165e0925