€ 10 euro/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech rozbiórki na budowie bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 1 lutego 2018 04:22

Dostępna od zaraz oferta zatrudnienia na budowie z okolic Berlina na stanowisku pomocnika. Praca w Niemczech przy rozbiórkach dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na budowie

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 10 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca na stanowisku pomocnika w firmie budowlanej zajmującej się rozbiórkami i wyburzeniami obiektów

Wymagania:

  • posiadanie własnej działalności gospodarczej
  • dodatkowym atutem będzie ważne prawo jazdy
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • posiadanie konta walutowego oraz własnej pieczątki
  • wysoka sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do soboty po około 10-11 godzin dziennie
  • konkurencyjne zarobki
  • zatrudnienie w Niemczech bez znajomości języka
  • zapewnione miejsce do zamieszkania w cenie 15 euro dziennie lub możliwość znalezienia zakwaterowania we własnym zakresie
  • pracę na stabilnych warunkach od zaraz

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, jeżeli zainteresowała was powyższa propozycja pracy zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:

+490162435148

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-przy-rozbiorkach-berlin-2018/

ID ogłoszenia: 215a724a9eb7e8c